Perfect Line Studio - Makijaż permanentny - Makijaż trwały - Warszawa  
  Perfect Line Studio - Makijaż permanentny - Makijaż trwały - Warszawa
  salon     cennik   makijaż permanentny analiza kolorystyczna   o mnie     galeria     kontakt  

PROFESJONALNY SALON MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

PERFECT - LINE

LONG-TIME-LINER

Zabiegi wykonuje artysta plastyk, wizażystka
- charakteryzator z dużym doświadczeniem
posiadająca dyplom Akademii Sztuk Pięknych.Makijaż permanentny

Makijaż Permanentny

Salon Perfect Line specjalizuje się w makijażu permanentnym - trwałym wykonywanym metodą Conture Make-up LONG TIME LINEAR. Jest to metoda nr 1. na świecie służąca do naturalnego podkreślenia konturu ust (opis), brwi (opis) i oczu (opis). Poprawia kształt ust (wypełnienie w całości kolorem, rozświetlenie), linię brwi, retuszuje plamy barwnikowe na ciele, blizny i tatuaże. Conture Make-up w sposób naturalny podkreśla kontur, stąd bardzo ważne jest dobranie barwników w taki sposób, aby były jak najbardziej zbliżone do naturalnego kolorytu. Dzięki tej metodzie pigmenty pochodzenia naturalnego, nie toksyczne i nie alergizujące zostają osadzone w przestrzeni międzykomórkowej i utrzymują się tam w sposób widoczny do ok. 3 - 5 lat, ulegając stopniowemu rozjaśnieniu.

Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienia lub obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują. Już następnego dnia rano możemy śmiało pokazać się w pracy. W dwa dni po zabiegu naskórek zaczyna się dyskretnie złuszczać - jest to proces naturalny. Bardzo ważne jest ciągłe nawilżanie odpowiednimi preparatami.

W 4 - 5 dni po zabiegu zabarwienie makijażu blednie do 50% barwy wyjściowej, dlatego nie należy niepokoić się tym, że bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna, nawet przy wykonaniu makijażu bardzo delikatnego.

Przez 4 dni po zabiegu skóra poddawana barwieniu nie powinna być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami. Skórę należy myć wodą lub delikatnym mleczkiem i tonikiem. Przez pierwszy tydzień po zabiegu nie należy chodzić do sauny, na basen ani na solarium, do 6 tygodnia należy unikać zbyt dużego nasłonecznienia. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest: infekcja, ciąża, cukrzyca, łuszczyca oraz przyjmowanie leków sterydowych. Aby uniknąć opryszczki należy 2 - 3 dni przed zabiegiem i po zabiegu (również w przypadku korekty) przyjmować preparaty przeciwwirusowe polecane przez lekarza.

W 2 tygodnie po zabiegu należy obowiązkowo przeprowadzić odpowiednie postępowanie mające na celu wzmocnienie i utrwalenie rezultatów (korekta).

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu makijażu permanentnego

Informacje o makijażu permanentnym w Perfect Line na portalu polki.pl

 
   
© 2008-2016 Perfect Line Studio - Makijaż permanentny • realizacja: kszynka.com